VIMAR sunkvežimis, Ltd
Produkto kategorija

Atsistoti rietuvai

Atsistoti rietuvai

FUNKCIJOS Vimar suteikia rietuvai su sėdynės arba stovėti ant. Vietai pasiekti sunkvežimis, keliamoji galia yra nuo 1.2-2.0T, ir už stendas ant pasiekti sunkvežimis, keliamoji galia yra nuo 1,5-2.0T, kuri padėtų įvairių programų. Be savo puikių rezultatų, pasiekti sunkvežimis taip pat labai...

FUNKCIJOS

VIMAR suteikia rietuvai su sėdynės arba stovėti ant. Vietai pasiekti sunkvežimis, keliamoji galia yra nuo 1.2-2.0T, ir už stendas ant pasiekti sunkvežimis, keliamoji galia yra nuo 1,5-2.0T, kuri padėtų įvairių programų. Be savo puikių rezultatų, pasiekti sunkvežimis taip pat labai ekonomiškas. Vietos yra ribotos arba jei sunkiems kroviniams pakrauti į didelį kėlimo aukštį, rietuvai, vartojami.

DIDELIO NAŠUMO

Ir kintamosios srovės sistemų yra pateikiama kaip klientų reikalavimus, sėdynės rietuvai. CURTIS padarė multifunkcinis instrumentas, kartu su kelių monitorių monitoriaus teikti informaciją ir funkcija įvedimo operatoriui, kad geriau veiktų.

PATOGIAM DARBUI

Meno dizainas skiria didelį dėmesį salone. Į operatoriaus saloną apima kontrolės hidraulinių funkcijų, krypties kontrolė, ragų, apšvietimo sistema ir Rankinis stabdis, lengvai pasieksite.

PATIKIMUMAS

Pateikiami trys nepriklausomos stabdymo sistemos. Hidraulinės sistemos yra pilnai programuojamas, apimantis paprasti linijiniai potenciometrai. Platus vaizdas stiebo suteikia geresnį matomumą vairuotojui.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Automobiliu ir elektronikos danga, gali būti atidaryti greitai ir lengvai priežiūros ir techninės priežiūros darbus. Lengvai pasieksite pagrindinius komponentus. Visi varikliai, vairuoti pavarų dėžė, siurbliai, stabdžių ir vairo mechanizmo yra lengvai pasiekiami.


Su stiprią verslumo dvasią, VIMAR visada yra skirtas tiekti aukštos kokybės atsistoti rietuvai TCM, Hangcha, Heli, ESS ir Unicarrier. Mūsų tiekėjų, esančių Kinijoje, taip pat galime pasiūlyti jums atsistoti rietuvai karūną, Hyster, Hyundai, BT ir EP.

VIMAR yra gerai žinomas, kaip vienas iš labiausiai patikimų ir profesionalus atsistoti sunkvežimių gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mes turime mūsų prekės ženklą tarp šių pasaulyje garsaus tokių prekinių ženklų. Be to, mūsų pagaminta Kinijoje rietuvai atsistoti kaina nėra brangus, kviečiame susisiekti su mumis.

Hot Tags: atsistoti pasiekti sunkvežimiai tiekėjų Kinijoje, gamintojai, gamintojų, kainų, pagaminta Kinijoje, stovi rietuvai
Next:
Susiję produktai
I want to leave a message
Susisiekite su mumis
Adresas: Shangcheng District, Hangzhou, Zhejiang, Kinija
Telefono: +86-571-8195 2852
 Faksas:+86-571-2886 0635
 El. paštas:info@vimarforklift.com
VIMAR sunkvežimis, Ltd
Share: