VIMAR sunkvežimis, Ltd
Produkto kategorija

3 tonos benzininiai krautuvai

3 tonos benzininiai krautuvai

FG30 benzinas keltuvo specifikacijos pajėgumų @500 mm LC 3000 kg degalų tipas benzinas variklis Nissan stiebo 3.0m/3.3m/3.6m/4m/4.5m/4.8m/5m/6m privalumus su stiprus verslumo dvasia, VIMAR visada skirta tiekti aukštos kokybės 3 tonos benzininis krautuvas TCM, ESS Heli Hangcha, ir...

FG30 Benzinas sunkvežimis

Specifikacijos

Pajėgumų @500 mm LC 3 000 kg

Degalų tipas benzinas

Variklis Nissan

Stiebo 3.0m/3.3m/3.6m/4m/4.5m/4.8m/5m/6mPrivalumai

Iš esmės sumažinta vibracija dviguba plaukiojantieji sistemų, variklio ir gaubtu.

Sumažina vibracijos perdavimo į operatoriaus keturių taškų gumos pagalvėlės amortizatoriai tarp sėdynės ir variklio ir jos perdavimo. Moreever, naudoti patį keturių taškų pakaba priėmė gaubte, Suvokdami dvejopą poveikį mažinant transporto priemonės vibracijų.

Durabal vairuojamosiomis ašimis:

Taip pat Patvarus dizainas, vairuojamąją ašį buvo sustiprinta ir geresnis patvarumas dirbant paklausioms panaudojimo sritims.

Tvirta transmisija:

Naujas sukurtas ir tvirtos pavaros yra tylus veikimas ir maksimaliam patvarumui ir yra sukurtos siekiant užtikrinti aukščiausią kokybę.

Aušinimo eina per geresnį oro srauto:

Optimalios padėties ventiliatoriaus, radiatoriaus ir duslintuvo sumažino operacijos aušinimo skysčio temperatūros (benzininiai modeliai) buvo sumažintas hydraulice naftos eksploatavimo temperatūros.

Platus grindų ploto, lengviau snukio manevrų:

Nuostabi 45 % padidėja plotas pateikdamas pakreipti cilindrai po grindimis. Tai suteikia sklandų niša kojoms, be to, paprasta įlipti ir išlipti.

Mažesnis nuovargis dėl pusiau apskrito vairo:

Mažesnio diametro (300mm išorinio skersmens) vairas suteikia geresnę transporto priemonės manevringumą. Be to, Šis kompaktiškas vairo daug lengviau gauti ir išjungti sunkvežimis.

Lengviau įlipti ir išlipti iš su itin plačiomis žingsnis - 55 % plačiau

Saugus žingsnis su išsiplėtusios kojų vietos leidžia daugiau komforto ir mažiau pavargsta o sudarymo ir nutraukimo transporto priemonės.

Skaitiklio skydelyje optimaliai esančių į dešinę nuo vairuotojo sėdynės:

Skaitiklio skydelyje yra įsikūręs viršutiniame dešiniajame skydelyje, kad jis būtų lengviau skaitomas operatorius.


Aukštos montuojamas neatsiejama galinio derinys žibintai:

Stabdymo žibintai yra lengvai matoma apsaugos virš galvos viršuje. Nišoje apsaugos, jie vibracijos atsparus, su ilgesnį laiką.
VIMAR yra gerai žinomas kaip vienas iš labiausiai patikimas ir profesionalus 3 tonos benzino krautuvai gamintojų ir tiekėjų Kinijoje. Mes turime mūsų prekės ženklą tarp šių pasaulyje garsaus tokių prekinių ženklų. Be to, mūsų 3 tonos benzininiai krautuvai pagaminti Kinijoje kaina nėra brangus, kviečiame susisiekti su mumis.

Hot Tags: 3 tonos benzininis krautuvas tiekėjų Kinijoje, gamintojai, gamintojų, kainų, pagaminta Kinijoje
Susiję produktai
I want to leave a message
Susisiekite su mumis
Adresas: Shangcheng District, Hangzhou, Zhejiang, Kinija
Telefono: +86-571-8195 2852
 Faksas:+86-571-2886 0635
 El. paštas:info@vimarforklift.com
VIMAR sunkvežimis, Ltd
Share: